КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

26 Грудня, 2022 р., 12:46
Проводиться клінічний огляд дитини по органам та системам. Лікарем - педіатром при кожному обов’язковому медичному огляді за його результатами здійснюється оцінка стану здоров’я дитини.
26 Грудня, 2022 р., 12:45
За вашої участі ми зможемо вчасно надати медичну допомогу тим, хто її потребує в цей нелегкий для країни час.
23 Грудня, 2022 р., 15:11
Дирекція КНП Рокитнянський центр ПМСД висловлює подяку підприємцю Ігорю Лапіну за безкоштовну заміну літньої гуми на зимову на автомобілі VOLKSWAGEN, який використовується в роботі чергового кабінету та надає безкоштовну невідкладну допомогу жителям нашої громади.
23 Грудня, 2022 р., 15:11
Всього лікарями терапевтом та педіатром оглянуто 26 осіб. Медична сестра бригади провела ЕКГ- обстеження та вимірювання цукру крові пацієнтам.
14 Грудня, 2022 р., 14:12
Мета - ознайомити учасників із нормативними змінами у сфері охорони здоров'я, роз'яснити повноваження територіальних громад в частині фінансування охорони здоров'я та розглянути заходи, які забезпечать фінансову стійкість закладів охорони здоров'я.
14 Грудня, 2022 р., 14:09
Понеділок 12 грудня до жителів села Бушево, відбувся плановий виїзд бригади лікарів медичного центру "Наша родина", що надає медичні послуги в рамках Проекту Міжнародного фонду ЮНІСЕФ.