КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

13 Грудня, 2022 р., 08:29
Одним з розглянутих питань було надання медичних послуг жителям нашої громади працівниками КНП Рокитнянський центр ПМСД.
05 Грудня, 2022 р., 16:31
Зібрали для вас декілька порад, щоб бути підготовленими та не панікувати в разі, якщо під час знеструмлення вам знадобиться медична допомога.
05 Грудня, 2022 р., 16:29
Обговорені питання готовності закладів охорони здоров’я в умовах блекауту, тобто повного відключення електроенергії, відсутності водо та теплопостачання; забезпечення закладів охорони здоров’я альтернативними джерелами живлення та всим необхідним для забезпечення життєдіяльності лікарень.
02 Грудня, 2022 р., 15:28
Сімейний лікар – перший порадник і помічник при будь-яких скаргах на здоров’я. На час воєнного стану до лікаря первинної медичної допомоги (сімейний лікар, терапевт) можна звернутися без декларації.
02 Грудня, 2022 р., 15:26
Медичний огляд отримали більше двох десятків жителів села, були оглянуті лікарями терапевтом та педіатром. Проведено ЕКГ- обстеження та вимірювання глюкози крові.
02 Грудня, 2022 р., 15:25
Наш консультант Марина завітала до нас та надала відповіді на багато запитань, в тому числі й по вакцинації.