ВІДБУВСЯ ВИЇЗД ПЕРЕСУВНОГО ФЛЮОРОГРАФІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ДО ЖИТЕЛІВ СЕЛА ОСТРІВ

Дата: 16.05.2023 15:30

Фото без описуУ зв’язку зі складною ситуацією, що склалась із захворюванням на туберкульоз та онкологічні захворювання, особливого значення набувають профілактичні огляди, що дозволяють виявити захворювання на ранніх стадіях.

Тому, з метою наближення медичної допомоги до сільського населення запроваджено флюорографічні огляди за допомогою пересувного флюорографа.

Сьогодні, 16 травня 2023 року відбувся виїзд пересувного флюорографічного комплексу до жителів села Острів Рокитнянської громади. Дирекцією комунального некомерційного підприємства «Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги» організовано безкоштовний підвіз жителів села до місця розташування пересувного флюорографа.

Надалі виїзди флюорографа в села громади (згідно графіка) продовжуватимуться.

Шановні жителі громади, заради свого здоров'я й довголіття, не нехтуйте регулярним проходженням профілактичних оглядів та спонукайте до цього своїх рідних і близьких людей. Вчасне обстеження запорука нашого здоров'я!