КНП "Рокитнянський центр ПМСД" інформує!

Дата: 15.08.2023 15:06

Фото без описуКНП "Рокитнянський центр ПМСД" отримав препарат метамізол натрію у краплях (в кількості 500 флаконів) для безкоштовного забезпечення жителів громади (при наявності показів до препарату).

Термін придатності: до січня 2024 року.

Довідково:

Фармакологічні властивості:

Знеболювальний, жарознижувальний, спазмолітичний (впливає на гладку мускулатуру сечовивідних і жовчних шляхів) засіб групи похідних піразолону; протизапальна дія...

Показання:

больовий с-м малої і середньої інтенсивності різного походження і локалізації (головний, зубний біль, опіки, біль у післяопераційному періоді, дисменорея, артралгії, невралгії, радикуліти, біль у м’язах, суглобах, міозити); гіпертермічний с-м, гарячкові стани (при грипі, г. респіраторних та інших інфекціях); ниркова і печінкова коліки (у комбінації зі спазмолітичними ЛЗ); як допоміжний ЛЗ для зменшення болю після хірургічних і діагностичних втручань.

За додатковою інформацією та при потребі в препараті звертатись до свого сімейного лікаря.

Не хворійте та будьте здорові!