КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

01 Листопада, 2023 р., 15:25
Лікар педіатр Баштова Валентина Володимирівна з 06 по 10 листопада перебуватиме у відпустці.
30 Жовтня, 2023 р., 16:36
До відома пацієнтів лікаря ЗПСМ амбулаторії смт. Рокитне Калайди Юлії Олександрівни!
23 Жовтня, 2023 р., 12:36
До відома пацієнтів лікаря педіатра Носир Тетяни Василівни!
23 Жовтня, 2023 р., 12:34
Крім сезонних сплесків грипу та ГРВІ, знову заявив про себе Covid-19 – фіксуються все більш високі цифри захворюваності.
19 Жовтня, 2023 р., 10:00
В Україні виявлено 10 випадків штаму «Еріс» - підвиду COVID-19. А саме - у 6 областях: Дніпропетровська, Закарпатська, Сумська, Хмельницька, Тернопільська, Чернівецька області.
18 Жовтня, 2023 р., 14:31
Існує поширений міф, що звернутися до будь-якого лікаря можна тільки маючи відповідне направлення. Але це – міф.
16 Жовтня, 2023 р., 09:45
Вакцинація захищає дитину від кору. Деякі діти не можуть бути вакциновані через наявні у них медичні протипоказання. Для їх безпечного відвідування шкіл, дитсадків, дитячих таборів, спортивних секцій та інших колективів, інші діти, у яких немає протипоказань, мають бути вакциновані за календарем щеплень.