КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

18 Квітня, 2024 р., 14:10
БЦЖ — це жива вакцина для щеплення проти туберкульозу. БЦЖ мають робити кожному новонародженому, які не мають до цього протипоказань. Зазвичай вакцинація проти туберкульозу проводиться в пологовому будинку на 3–5 добу життя дитини.
16 Квітня, 2024 р., 17:55
КНП "Рокитнянський центр ПМСД" співпрацює із Ольшаницьким психоневрологічним інтернатом відповідно до потреб закладу.
12 Квітня, 2024 р., 09:30
З 2023 року в Україні зростає захворюваність на кашлюк. За перші два місяці 2024 року зафіксовано 515 випадків захворювання, за аналогічний період минулого року було зареєстровано тільки 27 випадків, 95,9% усіх захворілих — діти, 4,1% — дорослі. Більшість хворих — діти дошкільного та раннього шкільного віку.
11 Квітня, 2024 р., 16:32
Міністерство охорони здоров'я України у співпраці з представництвом ЮНІСЕФ в Україні організувало Національну конференцію з впровадження універсально - прогресивної моделі домашніх візитів, приділяючи особливу увагу поточному стану, результатам, засвоєним уроками, а також досвіду медичних працівників та думками опікунів.
11 Квітня, 2024 р., 10:25
В амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Ольшаниця сьогодні проведено ремонт насосної станції, заміну комплектуючих до станції та проведено запуск подачі води до амбулаторії.
09 Квітня, 2024 р., 08:46
Сьогодні, 09 квітня, з 09.00-14.30 год. заплановано виїзд флюорографічного комплексу до жителів Рокитнянської громади, а саме до села Першотравневе. Обстежуйтесь вчасно та будьте здорові!