КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

09 Червня, 2021 р., 13:58
Сьогодні, гарний сонячний день, 9 червня. Рокитнянська вакцинальна мобільна бригада вирушає до села Фурси, щоб провести щеплення проти #COVID19 освітянам та медикам.
09 Червня, 2021 р., 13:33
Станом на 8 червня виконано 1118 викликів на дім до пацієнтів нашої громади.
08 Червня, 2021 р., 15:18
Всього з початку епідемії зареєстровано 3141 хворих на Covid. В цьому році 1756 осіб. Одужавших 3071 особа, померлих 67 осіб. На зараз хворих на covid 19 - 3 особи. Перехворівших медиків 144, з них троє померлих. Не дивлячись на зменшення захворюваності в нашій громаді, залишається актуальним питанням дотримання правил карантину.
03 Червня, 2021 р., 15:45
Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги продовжує працювати з Ольшаницьким психоневрологічним інтернатом. Сьогодні 03.06.2021 року плановий медичний огляд підопічних цього закладу. Лікарем Осташевською Людмилою Володимирівною оглянуто 28 пацієнтів, призначено лікування. Медичною сестрою Валентиною Іщенко проведені діагностичні обстеження ( артеріального тиску, пульсоксиметрія, температура, ЕКГ), обстеження проведені засобами телемедицини. Підопічним бажаємо здоров'я.
02 Червня, 2021 р., 13:39
1 червня 2021 року Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила вакцину CoronaVac виробництва Sinovac Biotech для екстреного застосування.