КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

03 Червня, 2021 р., 15:45
Рокитнянський Центр первинної медико-санітарної допомоги продовжує працювати з Ольшаницьким психоневрологічним інтернатом. Сьогодні 03.06.2021 року плановий медичний огляд підопічних цього закладу. Лікарем Осташевською Людмилою Володимирівною оглянуто 28 пацієнтів, призначено лікування. Медичною сестрою Валентиною Іщенко проведені діагностичні обстеження ( артеріального тиску, пульсоксиметрія, температура, ЕКГ), обстеження проведені засобами телемедицини. Підопічним бажаємо здоров'я.
02 Червня, 2021 р., 13:39
1 червня 2021 року Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила вакцину CoronaVac виробництва Sinovac Biotech для екстреного застосування.
28 Травня, 2021 р., 13:43
25 травня 2021 р мешканці села Насташка змогли пройти спеціалізований огляд, що був проведений лікарями- дерматовенерологами «Київського обласного шкірно-венерологічного диспансеру».
07 Травня, 2021 р., 12:40
Вакцинація людей з хронічними хворобами може врятувати життя та полегшити перебіг COVID-19! Адже вірус не обирає та б’є у найуразливіші місця!