05 Квітня, 2024 р., 11:08
Як повідомляє Урядовий портал, отримати статус учасника бойових дій (УБД) військовослужбовцями ЗСУ в Україні можна онлайн. Для цього потрібно надіслати пакет документів до комісії Міноборони електронною поштою.
04 Квітня, 2024 р., 13:09
Внаслідок російської агресії значна частина нашої держави забруднена вибухонебезпечними предметами (ВНП).
04 Квітня, 2024 р., 13:04
За І квартал 2024 року платники пристоличного регіону спрямували до зведеного бюджету більше 14,1 млрд грн податків, зборів та платежів
04 Квітня, 2024 р., 11:10
 04 квітня 2024 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
04 Квітня, 2024 р., 10:00
Сьогодні, 04 квітня, з 09.00-14.30 год. заплановано виїзд флюорографічного комплексу до жителів Рокитнянської громади, а саме до села Савинці (вул. Шкільна, 3А). Обстежуйтесь вчасно та будьте здорові!
04 Квітня, 2024 р., 07:56
ГО «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича оголошують набір на навчання за безкоштовною сертифікатною Програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення».
03 Квітня, 2024 р., 15:00
Інформація щодо надання окремих послуг Київською обласною службою зайнятості за період з 1 січня по 31 березня 2024 року: