РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

Новини/оголошення

21 Жовтня, 2021 р., 17:01
Вже до кінця цього року в Пірнівській ОТГ на Київщині завершиться реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садок. Роботи тривають в с. Лебедівка в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
21 Жовтня, 2021 р., 12:22
21 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, його заступники Микола Соколовський і Олександр Конопчук та начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак відвідали Рокитнянську дитячо-юнацьку спортивну школу, де наразі тривають ремонтні роботи покрівлі.
21 Жовтня, 2021 р., 10:20
21 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, під керівництвом селищного голови, голови комісії Юрія Богданова.
19 Жовтня, 2021 р., 20:35
На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, КП «Рокитнетепломережа» доводить до відому споживачів інформацію про намір скоригувати тарифи на теплову енергію для бюджетних установ та інших споживачів.
19 Жовтня, 2021 р., 10:20
19 жовтня 2021 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулась погоджувальна нарада щодо створення старостинських округів на території Рокитнянської територіальної громади за участю Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, заступників селищного голови Миколи Соколовського та Олександра Конопчука, секретаря селищної ради Юрія Шимченка та депутатів Рокитнянської селищної ради. Під час наради обговорено організацію процесу утворення старостинських округів, які згідно з вимогами чинного законодавства мають бути створені відповідним рішенням ради до листопада поточного року.
18 Жовтня, 2021 р., 14:26
18 жовтня 2021 року запущено систему опалення на твердому паливі у дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу №1 "Малятко" Рокитнянської селищної ради Київської області.