08 Травня, 2021 р., 13:39
З нагоди Дня пам’яті і примирення, 08 травня 2021 року відбулася поминальна панахида за загиблими воїнами. Вшанування відбулося на алеї біля Меморіалу Слави за участі родин загиблих, керівництва Рокитнянської громади, учасників АТО/ООС, волонтерів та громадськості.
07 Травня, 2021 р., 12:24
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд по смт. Рокитне та в села Насташка, Троїцьке, Острів  та відвідали 8 сімей, а саме: дитячий будинок сімейного типу, багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
06 Травня, 2021 р., 20:07
06 травня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради "Рокитне водоканал" здійснено заміну насосного агрегату ЕЦВ 8-16-140 на свердловині номер 3 в урочищі Рогозянка. Дані роботи проведені згідно з планом підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
06 Травня, 2021 р., 17:01
Відбулося позачергове засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді під головуванням в.о. Рокитнянського селищного голови, секретаря Рокитнянської селищної ради Юрія Шимченка.
06 Травня, 2021 р., 14:53
Ніхто не забутий, ніщо не забуте... 76-ті роки весни – вік нашої Перемоги! Вік зрілий, мудрий, дорогоцінний... І чим старшою стає ця Священна Перемога, тим ціннішими стають спогади про ті буремні страшні роки Другої світової війни.
06 Травня, 2021 р., 13:55
06 травня виконуючий обов’язки селищного голови Юрій Шимченко відвідав учасників бойових дій та інвалідів війни і напередодні свята привітав із 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
06 Травня, 2021 р., 08:45
Для здійснення безпечного проїзду дорогами місцевого значення на Рокитнянщині розпочалися роботи з аварійного ямкового ремонту. Такий ремонт є тимчасовим заходом для забезпечення безаварійного руху автотранспорту та захисту дорожнього покриття від подальшого руйнування. При ліквідації ямковості враховуються погодні умови, температурний режим та відповідна технологія, що гарантує його тривалу якість.
06 Травня, 2021 р., 08:12
05.05.2021 року з 22:00 до 00:00 год головним спеціалістом служби у справах дітей та сім"ї Рокитнянської селищної ради Юлією Грижак спільно з інспектором ювенальної превенції Діаною Дідик проведено оперативно-профілактичний рейд "Нічне селище".