Пам’ятаємо! У Рокитнянській громаді вшанували пам'ять загиблих воїнів

Дата: 08.05.2021 13:39

З нагоди Дня пам’яті і примирення, 08 травня 2021 року відбулася поминальна панахида за загиблими воїнами. Вшанування відбулося на алеї біля Меморіалу Слави за участі родин загиблих, керівництва Рокитнянської громади, учасників АТО/ООС, волонтерів та громадськості.

Учасники панахиди згадали Героїв, які загинули впродовж 7 років агресії з боку Росії, тих, хто поклав своє життя, захищаючи Україну. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. Молебень за загиблими воїнами, які полягли в боях, відправив настоятель Свято-Троїцької парафії Православної Церкви України Олексій.

Після поминальної панахиди в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко, заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, військовий комісар Рокитнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Бабенко та секретар районної громадської організації учасників АТО та учасників бойових дій "Росичі" Віталій Ільченко відвідали могили загиблих за Україну, вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання, поклали до підніжжя могил квіти й низько вклонилися перед їхньою мужністю, героїзмом, незламністю духу та жертовним служінням Українському народові.

Вічна пам'ять полеглим Героям!