Привітання в.о. Рокитнянського селищного голови Юрія Шимченка з одним з найтепліших і душевних свят – Днем матері!

Дата: 08.05.2021 19:30

Дорогі жінки, любі наші матері!

Традиційно у травні, коли відбувається весняний розквіт всього живого на землі, в Україні відзначають свято, яке, напевно, є найтеплішим у житті кожної людини - це День матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя.

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами.

Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Турбота про вас має стати нашим обов’язком та справою честі.

Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять і тих матерів, що відійшли у вічність, щоб завжди жити у серцях своїх дітей та своєю тихою молитвою провадити їх житейськими дорогами.

Пам’ятаймо і про тих матерів, які витримали тягар війни і невтомною працею наближали перемогу…

Від депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто бажаємо вам усім міцного здоров'я, родинного тепла, любові та справжнього людського щастя. Хай ваші діти - найкращі і найгарніші у світі приносять вам лише радість та втіху!

Хай завжди живе весна у  Ваших щасливих посмішках. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

Доземний Вам уклін, дорогі Матері, та щира вдячність!

в.о. селищного голови Юрій ШИМЧЕНКО