05.05.2021 року з 22:00 до 00:00 год головним спеціалістом служби у справах дітей та сім"ї Рокитнянської селищної ради Юлією Грижак спільно з інспектором ювенальної превенції Діаною Дідик проведено оперативно-профілактичний рейд "Нічне селище".

Здійснено перевірку громадських місць, торгових точок, розважальних закладів, які знаходяться на підвідомчій території с. Житні Гори та с. Синява на предмет перебування неповнолітніх дітей без супроводу дорослих у вечірній час та дотримання закладами торгівлі вимог законодавства щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів дітям. 

Під час проведення рейду торговим точкам та розважальним закладам, які знаходяться на підвідомчій території с. Синява та с.Житні Гори надано розяснення та попереджено про відповідальність  за продаж алкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років. 

Також виявлено 3-х неповнолітніх, які вживали слабоалкогольні напої. З дітьми проведено профілактичні бесіди та попереджено про відповідальнісь за куріння чи розпивання алкогольних напоїв в громадських місцях (ст.175-1 та ст 178 КУпАП), а їх батьків попереджено про адміністративну відповідальність за неналежний догляд за ст 184 АК України.