Виїзд в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та багатодітні родини

• 402

Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд по смт. Рокитне та в села Насташка, Троїцьке, Острів  та відвідали 8 сімей, а саме: дитячий будинок сімейного типу, багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

У родинах, на які надійшли повідомлення, здійснено оцінки потреб сім’ї/особи та відкрито соціальні картки сім’ї/особи. За результатами виїзду було направлено лист до Білоцерківського районного відділення поліції №1 щодо профілактичних заходів для мінімізації проявів, а саме зловживання спиртних напоїв. Деяким сім’ям, які знаходяться у складних життєвих обставинах було рекомендовано покращити умови проживання, дотримуватись санітарно-гігієнічних умов проживання. Родинам, де виховуються діти шкільного віку, нагадали про необхідність допомагати своїм школярам в опануванні загальноосвітньої програми, у зв’язку з відновленням навчання в школах. Багатодітним родинам, в яких виховуються діти до 6 років, надано консультації про додаткові державні виплати.

З батьками-вихователями проведено роз’яснювальну роботу щодо розширення кола позитивних контактів у дітей підліткового віку. Також було надано рекомендації щодо самостійного проживання дітей випускників поза межами сімейного кола та адаптація у новому соціальному  середовищі. З батьками-вихователями було проведено бесіду про довлаштування дітей в дитячий будинок сімейного типу.

Інші статті

Всі статті