На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Про затвердження Правила благоустрою території населених пунктів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області».

Рішення приймається на виконання вимог Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.12.2017 за № 529/1397, інших нормативно-правових актів України  з метою забезпечення благоустрою, чистоти і порядку на території населених пунктів Рокитнянської селищної ради, підвищення відповідальності посадових осіб підприємств, установ, організацій, незалежно від форм власності, і громадян за стан благоустрою та санітарний стан території населених пунктів.

Зміст проєкту: 

Правила благоустрою території населених пунктів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області установлюють порядок благоустрою та утримання територій населених пунктів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, регулюють права та обов’язки учасників правовідносин у сфері благоустрою, визначають комплекс заходів, необхідних для забезпечення чистоти і порядку на території населених пунктів Рокитнянської селищної ради.

Адреса розробника: 

Рокитнянська селищна рада, вул. Незалежності, 2, смт Рокитне, Білоцерківського району, Київської області, 09601; тел. (04562) 5-12-50;  blago09601@ukr.net.

Спосіб оприлюднення: 

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Рокитнянської селищної ради Київської області  в мережі Інтернет: https://rokytnyanska-gromada.gov.ua у розділі «Регуляторна діяльність».

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово.

Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Перелік документів для ознайомлення:

1. Проєкт рішення Рокитнянської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області».

2. Правила благоустрою території населених пунктів  Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області

3. Аналіз регуляторного впливу.