ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

31 Жовтня, 2022 р., 16:15
Саме зараз, до настання стійких заморозків, на ринках області пропонуються до продажу саджанці багаторічних культур: плодових, ягідних, горіхоплідних, винограду.
26 Жовтня, 2022 р., 14:06
Згідно інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області №473 від 30.03.2016 року, Рокитнянський відділ Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляємо про те, що у відповідності до статті 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності харчових продуктів», набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 10 лютого 2016 року № 39 «Про затвердження Порядку проведення державної реєстрації потужностей, ведення державного реєстру потужностей операторів ринку та надання інформації з нього заінтересованим суб'єктам» (далі – Порядок), зареєстрований в Мін'юсті 12 березня 2016 року за № 382/28512.
18 Жовтня, 2022 р., 10:54
    Попри складні суспільно-політичні, економічні та погодні умови агроформування Київщини проходять через черговий крок сільськогосподарського виробництва – осінню посівну кампанію. Всі ми розуміємо, що якщо сьогодні не посієш, то потім влітку не буде що жати.
17 Жовтня, 2022 р., 13:35
На Київщині торгують свіжою рибою невідомого походження без документів, які підтверджують законність її придбання та сертифікату якості. Переважна кількість такої риби здобута браконьєрським шляхом.
10 Жовтня, 2022 р., 11:00
 Згідно з вимогами ДСТУ 4525:2006 «КУКУРУДЗА. Технічні умови», кукурудза всіх класів повинна бути у здоровому стані, не зіпріла та без теплового пошкодження під час сушіння; мати запах, властивий здоровому зерну (без затхлого, солодового, пліснявого, інших сторонніх запахів); колір, властивий здоровому зерну відповідного типу.
03 Жовтня, 2022 р., 09:32
Кукурудза під час збирання та післязбиральної доробки зазнає різних ушкоджень внаслідок інтен­сив­ної ро­бо­ти ма­шин і ме­ханізмів.
29 Вересня, 2022 р., 08:21
В осінньо-зимовий час та особливо в період воєнного стану, зростає ризик захворювання на грип та коронавірусну інфекцію, оскільки відмічається інтенсивна внутрішня міграція населення.
05 Вересня, 2022 р., 10:01
Трихінельоз – досить поширене паразитарне захворювання, є одним із найтяжчих гельмінтозів людини, природні осередки виявляють на всіх широтах земної кулі та на всіх континентах, окрім Австралії .Особливе значення воно має тому, що може передаватися людям, спричиняючи тяжкі наслідки, аж до летальних випадків.
22 Серпня, 2022 р., 13:24
Технологія післязбиральної обробки соняшнику має забезпечити: