БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

28 Червня, 2022 р., 13:47
З червня Фонд соціального страхування України відновив направлення українців на реабілітаційне лікування, яке було вимушено призупинено після початку повномасштабного вторгнення росії. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
17 Червня, 2022 р., 13:07
Прес-реліз від 13.06.2022
03 Червня, 2022 р., 19:57
З початку року відділення управління зареєстрували 217 повідомлень про нещасні випадки та гострі професійні захворювання, в т. ч. 23 – зі смертельним наслідком.
03 Червня, 2022 р., 19:55
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснює страхові виплати потерпілим (членам їх сімей), кількість яких станом на 01 червня 2022 року становить 3958 осіб, із них: осіб з інвалідністю I групи – 82, II групи – 400 осіб, III групи – 1749 осіб, а також 1447 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності, та 280 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника.
03 Червня, 2022 р., 19:54
За оперативними даними з початку війни українці провели понад 400 тисяч днів, доглядаючи за хворими дітьми і родичами. Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток, починаючи з першого дня і за весь час догляду. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.