БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

06 Квітня, 2022 р., 19:37
В умовах воєнного часу українські роботодавці можуть призупинити дію трудового договору зі своїми працівниками – у такому випадку працівник тимчасово припиняє виконувати роботу, однак трудові відносини зберігаються. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
23 Лютого, 2022 р., 17:39
У перший місяць 2022 року до Фонду соціального страхування України подали на оплату на 1 мільйон днів лікарняних менше, ніж у тому ж місяці попереднього року. Загалом за підсумками січня Фонд прийняв на оплату 2,8 мільйона днів лікарняних у разі хвороб, травм, потреби догляду за хворими дітьми чи самоізоляції від COVID-19 – у січні 2021 року цей показник перевищив 4 мільйони днів.
17 Лютого, 2022 р., 16:33
У зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури органів Фонду соціального страхування України у відповідність до постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17 липня 2020 року №807-ІХ, постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 №35 «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України», з 01.03.2022 року затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Київській  області, у складі якої буде 8 відділень, а саме: Білоцерківське, Броварське, Бориспільське, Бучанське, Вишгородське, Обухівське, Фастівське та Славутицьке міське відділення.
17 Лютого, 2022 р., 16:29
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області повідомляє, що у відповідності до Постанови правління Фонду соціального страхування України від 18.11.2021 №35, з 1 березня 2022 року припиняють свою діяльність деякі відокремлені підрозділи управління та відповідно закриваються їхні доходні рахунки для зарахування надходжень Фонду.
16 Лютого, 2022 р., 13:43
Фонд соціального страхування України сьогодні, 14 лютого, завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за січень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 195 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.
16 Лютого, 2022 р., 13:40
Інформуємо лікарів, застрахованих осіб та страхувальників про те, що наказом МОЗ України від 26.01.2022 №171 внесено зміни до наказу МОЗ України від 01.06.2021 №1066 «Деякі питання формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність та проведення їхньої перевірки», а саме, до 01.05.2022 продовжено видачу «паперових» листків непрацездатності у випадках, передбачених підпунктами 1 – 4 пункту 8 цього наказу.
11 Лютого, 2022 р., 13:10
Застраховані особи, які працевлаштовані у кількох роботодавців, мають право на отримання допомог за лікарняними від Фонду соціального страхування України за кожним місцем роботи. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
09 Лютого, 2022 р., 16:08
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснює страхові виплати потерпілим (членам їх сімей), кількість яких станом на 01 січня 2022 року становить 4229 осіб, із них: осіб з інвалідністю I групи – 84, II групи – 420 осіб, III групи – 1848 осіб, а також 1587 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 290 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника.
07 Лютого, 2022 р., 09:35
Минулого року страховими експертами з охорони праці проведено 148 перевірок стану профілактичної роботи щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці (134 планові і 14 позапланових).