БІЛОЦЕРКІВСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

17 Листопада, 2021 р., 08:50
Фонд соціального страхування України здійснить фінансування допомоги по вагітності та пологах незалежно від того, чи було застраховану особу відсторонено від роботи через відмову від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19.
11 Листопада, 2021 р., 15:45
 Інформація знаходиться за посиланням на сторінці Facebook: https://fb.watch/9cRo53TVRf/
11 Листопада, 2021 р., 13:03
За підсумками жовтня 2021 року на рахунок Фонду соціального страхування України надійшло 2,689 мільярда гривень частки ЄСВ. Потреба у видатках на допомоги і страхові виплати (без врахування адмінвидатків) за цей же період склала 4,817 млрд гривень, враховуючи заборгованість з фінансування лікарняних, декретних, допомог на поховання і страхових виплат, що накопичилась на початок місяця. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
11 Листопада, 2021 р., 13:02
Як повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.
04 Листопада, 2021 р., 09:03
З початку впровадження е-лікарняних було створено вже майже 3 мільйони медичних висновків.
04 Листопада, 2021 р., 09:00
З початку впровадження в Україні електронних лікарняних механізм роботи з ними постійно доопрацьовували.
04 Листопада, 2021 р., 08:58
В результаті щоденної роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області та щоденних нарад з відділеннями у жовтні надані послуги з реабілітаційного лікування 119 застрахованим особам. Виконання річної програми склало 68%.
04 Листопада, 2021 р., 08:56
З 30 жовтня Київська область перейшла в «червону» карантинну зону. Епідемічна ситуація складна і кількість госпіталізацій зростає.
28 Жовтня, 2021 р., 15:42
Найбільше потерпілих у страхових нещасних випадках (найбільше завершено розслідувань) зареєстровано у відділеннях м. Біла Церква – 146, Ірпінському – 108, Білоцерківському – 107, Фастівському – 103, Бориспільському – 71.