З початку року медичними та соціальними послугами забезпечено 212 потерпілих

Дата: 25.10.2022 17:46

З початку року медичними та соціальними послугами управління забезпечило 212 потерпілих на загальну суму 6 038 654,74 гривні.

Відшкодовані витрати на лікування 26 потерпілих на суму 400 283,63 гривні. Крім того, 40 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та/або професійних захворювань забезпечено лікарськими засобами, виробами медичного призначення та гігієнічними виробами на суму 456 146,10 гривні, одного потерпілого забезпечено постільною та натільною білизною, постільними речами.

За звітний період забезпечено 29 потерпілих на загальну суму 556 952,48 гривні. Зокрема, трьох потерпілих забезпечено спеціальними засобами пересування, одного потерпілого – очним протезуванням.

Особам з інвалідністю внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання профінансовані витрати на:

- спеціальний медичний догляд – 21 потерпілому виплачено 1 138 143,01 грн;

- постійний сторонній догляд – 73 потерпілим виплачено 2 031 777,44 грн;

- побутове обслуговування – 66 потерпілим виплачено 932 800,29 гривні.

Крім цього, 75 потерпілим виплачена компенсація витрат на бензин, ремонт, технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю.

Станом на 01 жовтня цього року відділеннями управління укладено 50 тристоронніх договорів щодо відшкодування витрат за надані послуги санаторно-курортного лікування потерпілих. За рахунок коштів Фонду відшкодовані витрати за надані соціальні послуги з лікування та реабілітаційної допомоги у відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм 132 застрахованим особам та членам їх сімей.