Психоемоційна підтримка: турбота про себе під час війни

Дата: 21.08.2023 15:33

Фото без описуВ рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативи Олени Зеленської та проекту «Подбай про себе» психологом Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради проведено зустріч з медичним персоналом КНП «Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги». Турбота про себе – це обов’язок 24 години на добу 7 днів на тиждень, а особливо в умовах воєнного часу. Якщо ми не подбаємо про себе, то не зможемо допомогти комусь іншому. Тільки якщо ми будемо якісно дбати про себе, свій емоційний і психологічний стан, ми зможемо з мінімальними втратами для нашого життя і нервової системи впоратися з наслідками жахливих подій навколо.

Тема зустрічі: «Психоемоційна підтримка: турбота про себе під час війни». Під час зустрічі психолог розповіла присутнім про необхідність стеження за диханням, прийняття та нормалізації своїх емоцій, позитивне світосприйняття, навіть під час війни. Були розглянуті на практиці швидкі вправи на робочому місці задля повернення в стан спокою. Навіть найпростіші базові вправи дозволять підтримувати психоемоційний стан та допоможуть надавати якісні послуги жителям нашої громади.