РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ ЦМУ ДМС У М. КИЄВІ ТА КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

24 Листопада, 2022 р., 16:40
Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування витягу про місце проживання у застосунку «Дія». До цього послуга була доступною лише на Єдиному порталі державних послуг «Дія».
04 Листопада, 2022 р., 11:49
Кабінетом Міністрів України внесено зміни до постанови від 28 лютого 2022 р. № 170 «Деякі питання внесення інформації до паспорта громадянина України для виїзду за кордон». Відтепер вклеїти фотокартки дітей до закордонного паспорта батьків або продовжити закордонний паспорт можливо:
27 Жовтня, 2022 р., 09:22
З якого віку можна оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон? Кожен громадянин України має право на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Такий паспорт може бути оформлений з народження.
04 Жовтня, 2022 р., 12:33
Як дізнатися, що реєстрація у черзі пройшла успішно? Результатом успішної реєстрації у черзі є:
14 Вересня, 2022 р., 16:45
Таку можливість ВПО мають з 7 серпня. Вона передбачена постановою Кабінету Міністрів України від 01 липня 2022 р. № 755, ініційованою Мінреінтеграції спільно з Мінсоцполітики та Державною міграційною службою України.
04 Серпня, 2022 р., 15:34
Працівники Рокитнянського відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області докладають зусиль до створення безбар’єрного простору під час надання адміністративних послуг громадянам. Цей напрямок роботи є пріоритетним для співробітників відділу, тому у разі звернення маломобільної групи населення вони здійснюють прийом без черги, надають консультацію та адміністративні послуги.
28 Липня, 2022 р., 14:33
Державна міграційна служба України спільно з Міністерством цифрової трансформації України розробили можливість формування на Єдиному державному вебпорталі електронних послуг Дія витягу про місце проживання.
14 Липня, 2022 р., 09:21
Одночасне оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.