СТВОРЕННЯ БЕЗБАР’ЄРНОГО ПРОСТОРУ – ПРІОРИТЕТ

Дата: 04.08.2022 15:34

Працівники Рокитнянського відділу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області докладають зусиль до створення безбар’єрного простору під час надання адміністративних послуг громадянам. Цей напрямок роботи є пріоритетним для співробітників відділу, тому у разі звернення маломобільної групи населення вони здійснюють прийом без черги, надають консультацію та адміністративні послуги.

Відсоток людей поважного віку, які звертаються за оформленням паспортних документів, невеликий. Проте вони потребують індивідуального підходу та допомоги спеціалістів Державної міграційної служби. Наприклад, такі громадяни завітали до відділу днями. І працівники підрозділу ввічливо та професійно роз’яснили їм механізм оформлення паспорта громадянина України в умовах воєнного стану. А особливу увагу приділили тим, чия домівка нині знаходиться на тимчасово окупованій території.