За вчинення повторного злочину злочинця засуджено до 4 років 3 місяців позбавлення волі

Дата: 08.11.2021 14:06

Рокитнянським районним судом Київської області засуджено 25-річного чоловіка, який будучи раніше судимим, на шлях виправлення не став та, маючи не погашену та не зняту в установленому законом порядку судимість, повторно вчинив злочин проти власності.

Так, останній в квітні поточного року демонтував та викрав металеві паркани в двох домоволодіннях, що знаходяться в с. Запруддя Білоцерківського району Київської області, загальною вагою 196,49 кг, які сховав у власному автомобілі.

Своїми злочинними протиправними діями останній завдав потерпілим майнову шкоду на загальну суму 1071 грн.

Дії правопорушника кваліфіковано за ч. 2 ст. 185 КК України (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно).

Завдяки принциповій позиції прокурорів Рокитнянського відділу Білоцерківської окружної прокуратури Київської області чоловіка визнано винним у інкримінованому йому злочині та засуджено до 4 років 3 місяців позбавлення волі.

Виконувач обов'язків начальника Рокитнянського відділу Білоцерківської окружної прокуратури В.Хахлюк