За реагування прокурорів до бюджету громади повернуться кошти у сумі понад 1 мільйон гривень

Дата: 08.11.2021 11:55

Фото без описуТак, 11.10.2021 Господарським судом Київської області задоволено позов Білоцерківської окружної прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Київської обласної державної адміністрації та Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області про стягнення збитків з одного із підприємств Білоцерківського району Київської області, завданих внаслідок неодержання доходів за час тимчасового використання земельної ділянки, в сумі 1 225 711 грн.

Встановлено, що одне із підприємств Білоцерківського району Київської області використовувало земельну ділянку площею 9,2 га на території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області без оформлення договору оренди, що призвело до неотримання селищною радою прибутку від використання земельної ділянки.

Безоплатне використання підприємством понад рік земельної ділянки площею 9,2 га, яка розташована на території Рокитнянської селищної ради  Білоцерківського району Київської області, без оформлення документа, що посвідчує право користування земельною ділянкою на умовах оренди (договору оренди земельної ділянки), та його державної реєстрації, спричинило неодержання Рокитнянською селищною радою Білоцерківського району Київської області доходу у формі орендної плати за час фактичного безоплатного користування підприємством земельною ділянкою.

Виконувач обов'язків начальника Рокитнянського відділу Білоцерківської окружної прокуратури В.Хахлюк