Встановлено, що у вересні 2020 року колишній сільський голова Рокитнянського району Київської області, будучи службовою особою, уповноваженою на здійснення адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій, видав завідомо неправдивий офіційний документ, чим здійснив незаконну передачу в оренду земельної ділянки площею  23 га.

Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 1 ст. 366 КК України як видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.

Завдяки принциповій позиції прокурорів Рокитнянського відділу Білоцерківської окружної прокуратури Київської області Рокитнянським районним судом Київської області обвинуваченого засуджено за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України до покарання у виді обмеження волі строком 1 рік з позбавленням права обіймати посади в органах місцевого самоврядування, пов'язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій терміном 1 рік та на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України звільнено від відбування основного покарання з випробуванням з призначенням іспитового строку терміном 1 рік.

Виконувач обов'язків начальника Рокитнянського відділу Білоцерківської окружної прокуратури Київської області  В. Хахлюк