РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

30 Липня, 2021 р., 15:29
Державний центр зайнятості, в рамках реалізації Національного плану спільних дій щодо зниження рівня нелегальної праці на 2021 рік, є одним із відповідальних учасників заходів з проведення інформаційно-роз’яснювальних кампаній про переваги оформлених належним чином трудових відносин та ризиків нелегальної праці для працівників та роботодавців, які проводяться Державною службою України з питань праці.
29 Липня, 2021 р., 18:28
З метою влаштування зустрічі двох зацікавлених сторін у працевлаштуванні, роботодавців і шукачів роботи, 29 липня 2021 року у приміщенні Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості вже вдруге відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представників роботодавця ПРАТ "Білоцерківський консервний завод", яке потребує доукомплектування працівників на період сезону переробки сільськогосподарської продукції.
27 Липня, 2021 р., 16:28
27 липня 2021 року клієнти Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості взяли участь в онлайн вебінарі "Тайм-менеджмент або лайфхаки управління часом", організований Київський Обласний Центр Зайнятості.
22 Липня, 2021 р., 17:22
22 липня на території КП "Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Спортивний комплекс "Рокитне" селищною радою зініційовано суботник з упорядкування та санітарної очистки території спортивного комплексу.
22 Липня, 2021 р., 16:54
Станом на 01.07.2021 року на обліку служби зайнятості перебуває 170 осіб, які мають статус безробітного, з них 47 осіб - з числа молодь віком до 35 років та 66,5% жінки.
20 Липня, 2021 р., 17:02
20 липня 2021 року фахівці Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості разом з фахівцями відділу організації профорієнтації Київського обласного центру зайнятості провели онлайн вебінар на тему: "Емоційний інтелект: затребувані навички майбутнього"
19 Липня, 2021 р., 14:30
Основна мета проекту — сприяння реінтеграції ветеранів через допомогу в перекваліфікації, підвищенні кваліфікації та працевлаштуванні.