РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

23 Грудня, 2021 р., 09:51
У своєму прагненні зробити послуги максимально доступними та комфортними для клієнтів, Київським обласним центром зайнятості розроблено інформаційні посилання.
06 Грудня, 2021 р., 15:34
Робота Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості спрямована на виконання завдань та функцій, визначених чинним законодавством у сфері зайнятості та соціального захисту населення від безробіття.
06 Грудня, 2021 р., 15:31
Розмір допомоги по безробіттю розраховується для кожного клієнта індивідуально
25 Листопада, 2021 р., 13:35
Сьогодні не так легко знайти роботу тим, хто проживає в сільській місцевості. Причини різні, одні з них - це сезонний характер роботи підприємств, обмежена транспортна доступність.