РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

15 Липня, 2021 р., 10:55
14 липня 2021 року в Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний семінар на тему: "Підготовка резюме".
14 Липня, 2021 р., 13:23
Співпраця з об’єднаною територіальною громадою Рокитнянщини продовжується.
14 Липня, 2021 р., 13:20
13 липня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профорієнтаційний он-лайн вебінар на тему: "Вибір професії: батьки+діти", який організований  фахівцями Київського обласного центру зайнятості.
09 Липня, 2021 р., 11:03
8 липня Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ та його заступник Олександр КОНОПЧУК провели нараду щодо підготовки до відзначення 30-ї річниці незалежності України. У заході взяла участь і директор Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості Лариса ГЛЮЗА.
08 Липня, 2021 р., 08:42
07 липня відбувся он-лайн міні-ярмарок для укомплектування кадрів Головного управління Пенсійного фонду України м. Києва для пошукачів роботи Київщини, до якого долучилися і безробітні, які перебувають на обліку Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості, і фахівці філії.
06 Липня, 2021 р., 15:37
Сьогодні в Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар із загальних питань зайнятості. На захід також запрошено головного спеціаліста Рокитнянського бюро правовоі? допомоги Олену Крамар, яка проінформувала присутніх  про правові послуги та порядок їх надання спеціалістами Бюро.
02 Липня, 2021 р., 13:38
Максимальний розмір допомоги по безробіттю із 1 липня 2021 року зростає до 9516 грн.
29 Червня, 2021 р., 16:36
"Soft Skills" для працевлаштування: чим зацікавити роботодавця?" – профконсультаційний вебінар, який відбувся 24 червня 2021 року за ініціативи Київського обласного центру зайнятості.
29 Червня, 2021 р., 15:48
День молоді - свято, яке відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України від 22 червня 1994 N 323/94 "Про День молоді".