Про вебінар

  • 41

10 листопада 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості за допомогою Skype зв’язку відбувся профконсультаційний онлайн вебінар  на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем". 

 Провідний фахівець з питань зайнятості Ірина Жижка  розповіла про те, що співбесіда з роботодавцем - це важливий етап у влаштуванні на роботу, від рівня підготовки до якого залежить успіх працевлаштування. Головною умовою успішного проходження співбесіди є вміння презентувати себе з позитивним настроєм та зацікавити роботодавця своєю професійною унікальністю.

У ході заходу пошукачі роботи ознайомилися з основними видами співбесід, структурою їх проведення, дізналися про етапи підготовки до співбесіди.

Учасники семінару отримали практичні поради щодо ділового  ефективного спілкування, як "зручно" відповідати на "незручні" питання роботодавців та ін. Узагальнюючи опрацьовану інформацію, визначили основні моменти, які допоможуть бути переконливим під час співбесіди.

Корисною була також інформація про стан ринку  праці, актуальні вакансії та джерела їх пошуку, переваги легальної зайнятості.