РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

22 Жовтня, 2021 р., 15:02
До уваги учнів 7-11 класів та їх батьків!
22 Жовтня, 2021 р., 14:58
З початку 2021 року 67,1 тис. осіб скористалися послугами Київської обласної служби зайнятості. З них понад 17 тисяч – отримали роботу, в т. ч. до набуття статусу безробітного.
22 Жовтня, 2021 р., 14:54
На запрошення керівництва Київської ОДА 22 жовтня 2021 року директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук взяв участь в онлайн-засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації під головуванням губернатора Київщини Василя Володіна.
22 Жовтня, 2021 р., 14:52
ТОВ «ОКДЗ» Вимоги до кандидата: професійно-технічна освіта (кваліфікований робітник "машиніст екскаватора"). Завдання та обов’язки:
20 Жовтня, 2021 р., 14:28
20 жовтня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Жижка, провела  профконсультаційний семінар на тему: "Підготовка резюме".
18 Жовтня, 2021 р., 20:45
Актуальні вакансії клієнтам Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості 18 жовтня 2021 року запропонували представники центру Національної гвардії України Національна гвардія України.
13 Жовтня, 2021 р., 15:18
13 жовтня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела профінформаційний семінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи".
12 Жовтня, 2021 р., 16:00
12 жовтня  2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення. Заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила присутніх з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, а також про зміни в законодавстві на період дії  карантину.