Хочете дізнатися, як не помилитися її вибором?

Бажаєте впевнено відповісти всім і собі на запитання: "Ким плануєш стати після закінчення школи?"

Тоді вам до нас!

Ми готові допомогти: з 15 лютого по 15 березня 2022 року Київський Обласний Центр Зайнятості оголошує Місячник професійної орієнтації для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти, їх батьків та осіб, які мають потребу у виборі або зміні професії.

Отже, ми стартуємо 15 лютого! УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА!

Стати активним учасником просто - реєструйтеся за посиланням:

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdP5tC1wY9.../viewform... та автоматично отримуйте дозвіл приєднатися до групи учасників!

Основною змістовною частиною Місячника є другий профорієнтаційний онлайн-марафон "Профлайфхак або як обрати професію майбутнього" 2022року.

Основна мета проєкту - допомогти вам з професійним самовизначенням та актуалізувати приховані внутрішні ресурси.

Спікери - науково-педагогічні працівники університету, сертифіковані тренери, представники бізнесу та державних установ допоможуть:

- відшукати свій внутрішній потенціал,

- навчать трансформувати мрії у цілі,

- подолають невпевненість та страхи, які заважають професійній самоактуалізації;

- зорієнтують у розмаїтті професій.

Онлайн-марафон проводиться у закритій Facebook-групі (https://www.facebook.com/groups/335673921119340/members/...), тому ПОВТОРЮЄМОСЯ, що усі бажаючі долучитися до онлайн-марафону повинні зареєструватися або заповнити анкету учасника, що розміщена за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdP5tC1wY9.../viewform....

Усі бажаючі можуть приєднатися до групи як до початку проведення прямих ефірів в рамках онлайн-марафону, так і в процесі (шляхом заповнення анкети).

Чекаємо на вас та бажаємо вдалого вибору!