РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

22 Вересня, 2021 р., 16:55
22 вересня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний семінар  на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем".
16 Вересня, 2021 р., 08:15
15 вересня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела профінформаційний семінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи".
14 Вересня, 2021 р., 14:52
14 вересня  2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення.
08 Вересня, 2021 р., 17:02
8 вересня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Жижка, провела профконсультаційний семінар на тему: "Підготовка резюме".
07 Вересня, 2021 р., 17:33
Документальний фільм знято за ініціативи волонтерки, ведучої ТРК "ПЕРШИЙ ЗАХІДНИЙ" Ксенії Клим, режисера-журналіста Василя Яворського та директора КП Львівської обласної ради "Будинок воїна" Олега Височанського.
31 Серпня, 2021 р., 17:29
Рокитнянською районною філією Київського обласного центру зайнятості 31 серпня 2021 року проведено міні-ярмарок вакансій, який організовано на замовлення фізичної особи-підприємця Клименка Олександра Васильовича.
28 Серпня, 2021 р., 13:18
27 серпня 2021 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза провела робочу зустріч з новопризначеним начальником відділу освіти Рокитнянської селищної ради Людмилою Соболівською.
27 Серпня, 2021 р., 13:25
День Незалежності України – це найбільше національне свято. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.
27 Серпня, 2021 р., 13:23
25 серпня 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина ЖИЖКА провела профінформаційний семінар  на тему: "Сучасні джерела пошуку роботи".
26 Серпня, 2021 р., 15:59
За ініціативи Філії "Городищенська" Приватної науково-виробничої компанії "Інтербізнес" 25 серпня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Глюзи та фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Валентини Томілович з представником роботодавця - менеджером з персоналу Наталією Плахтій.