РОКИТНЯНСЬКИЙ ВІДДІЛ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ ФІЛІЇ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

14 Червня, 2021 р., 08:38
11 червня 2021 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза та заступник начальника відділу надання соціальних послуг Валентина Коваленко провели робочі зустрічі з керівництвом КП "Рокитне- ЖЕП" та директором КП "Рокитне водоканал" Олексієм Ніколенком.
11 Червня, 2021 р., 11:00
Легалізація трудових відносин - один із пріоритетних напрямків роботи Рокитнянської селищної ради, адже це ключ до успішного майбутнього громади.
09 Червня, 2021 р., 15:48
09 червня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся тренінг "Підготовка до співбесіди з роботодавцем".
04 Червня, 2021 р., 11:20
Детінізація заробітної плати - один із пріоритетних напрямків державної політики.
01 Червня, 2021 р., 08:47
Оператор котельні забезпечує безаварійну експлуатацію обладнання котельні (парові та водогрійні котли, що працюють на газоподібному і рідкому паливі), трубопроводів котельні, обладнання водопідготовки, допоміжного обладнання.
01 Червня, 2021 р., 08:46
Як свідчить досвід діяльності державної служби України з питань праці та її соціальних партнерів, неформальна зайнятість не є проблемою винятково держави або одного державного органу. Вона зачіпає інтереси всіх учасників ринку праці і потребує комплексного вирішення.
27 Травня, 2021 р., 09:38
Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання" від 04.03.2021 №1320-ІХ, який набрав чинності 27.04.2021, внесено зміни, зокрема, до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (далі – Закон) та до Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності" від 05.04.2007 № 877-V (далі – Закон № 877).
27 Травня, 2021 р., 09:36
7 червня в Державний навчальний заклад Одеський центр ПТО ДСЗ розпочнеться навчання за фахом "Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж".