На запрошення керівництва Київської ОДА 22 жовтня 2021 року директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук взяв участь в онлайн-засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації під головуванням губернатора Київщини Василя Володіна.

У засіданні також взяли участь керівники територіальних громад Київщини.

Під час засідання розглянули виконання програмних завдань, зокрема, у напрямку наповнення місцевих бюджетів платниками податків Київської області, організації пасажирських перевезень, приватизації та ефективного використання державного майна, інші питання.

Київська обласна служба зайнятості завжди бере активну участь в життєдіяльності регіону, а саме в питаннях укомплектування кваліфікованими кадрами ОТГ, РДА, комунальних підприємств. Також завдяки активним програмам ми сприяємо підтримці малого та середнього бізнесу.

Найбільш важливим є забезпечення достойною роботою наших громадян. З початку цього року кількість зареєстрованих безробітних осіб зменшилась на 40% і на початок жовтня становила 10,5 тис.осіб. У 2021 році за направленням Київської обласної служби зайнятості працевлаштовано 12,5 тисяч громадян, що на 10% більше, ніж у минулому році.