Про інформаційний семінар

Дата: 26.10.2021 15:18

26 жовтня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення.

Заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила присутніх із основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття" та Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу.

Безробітні отримали інформацію про послуги служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання. Присутніх ознайомлено з електронними сервісами на порталі Державної служби зайнятості: https://dcz.gov.ua/, його можливостями та отримали особисті консультації з питань працевлаштування.

Акцентовано увагу на перевагах легальної зайнятості та соціального захисту громадян, які гарантують офіційні трудові відносини.