Про семінар

Дата: 09.02.2022 11:53

08 лютого 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення.

Заступник директора філії Надія Пустовіт ознайомила присутніх із основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення", "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття", а також із Порядком створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя, влаштування, перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя, затвердженого постановою КМУ від 20.08.2021 № 893 "Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною".

Безробітні отримали інформацію про послуги служби зайнятості, про можливість набуття професії за сприяння служби зайнятості, про наявні вакансії в регіоні, а також про попит та пропозиції робочої сили з урахуванням професійно-кваліфікаційного рівня громадян, які перебувають на обліку в службі зайнятості, та можливості самостійного пошуку роботи.

Акцентовано увагу на тому, що в службі зайнятості впроваджено нову модель надання клієнтоорієнтованих послуг, яка передбачає поглиблення співпраці з роботодавцями та активізацію економічно неактивного населення з метою прискорення їх працевлаштування та повернення до легальної зайнятості.