Співпраця Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості з Рокитнянською селищною радою базується на партнерських відносинах та є одним із найголовніших напрямків на шляху досягнення зайнятості мешканців громади. Метою співпраці є подолання безробіття, створення нових робочих місць, оформлення легальних трудових відносин, розвиток малого підприємництва.

26 січня 2022 року в рамках Угоди про співпрацю відбувся прийом громадян Рокитнянської об'єднаної територіальної громади в приміщенні ЦНАПу.

Провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович презентувала послуги служби зайнятості, актуальні вакансії, використання новітніх онлайн технологій та електронних сервісів служби зайнятості, роз'яснення чинного законодавства про зайнятість населення. Громадяни  також отримали консультацію щодо порядку та умов реєстрації в службі зайнятості.

В подальшому такі інфомаційно-консультаційні послуги представниками Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості в приміщенні ЦНАПу Рокитнянської селищної ради будуть надаватися щосереди.