09 листопада 2021 року за допомогою Skype зв'язку відбувся профорієнтаційний онлайн-вебінар на тему: "Вибір професії: батьки+діти", який організований  фахівцями Київського обласного центру зайнятості. 

У вебінарі взяли участь батьки учнів 8-11  класів закладів загальної середньої освіти, які перебувають на обліку, як безробітні в Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості.

Фахівець відділу організації профорієнтації Київського обласного центру зайнятості Ірина Мельниченко розповіла про те, як уникнути помилок у процесі вибору професії, як батькам, так і їх дітям. Як можна підтримати свою дитину при виборі професії і яким чином родина впливає на ставлення підлітка до роботи. Життя влаштоване так, що нашим дітям потрібно визначитися "ким бути". Всім батькам хочеться забезпечити благополучне майбутнє своїм дітям, щоб вони отримали надійну, гідну високооплачувану професію. Крім того у батьків є певні уявлення про характер і уподобання дітей. Хтось вважає, що вибір професії цілком залежить від самого підлітка, хтось прагне показати переваги і недоліки тієї чи іншої роботи.

Учасники вебінару мали змогу дізнатися, що собою передбачає правильний та обгрунтований вибір професії, а також яким чином визначити професійні інтереси й здібності старшокласника, щоб обрати саме ту спеціальність та побудувати успішну кар'єру.