03 листопада 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбулася онлайн-презентація Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

Дата: 03.11.2021 16:13

Під час проведення заходу представник роботодавця - начальник відділу комплектування ДПСУ Анатолій Заречний презентував пошукачам роботи військову службу за контрактом, розповів про загальний зміст, умови та терміни проходження військової служби за контрактом у Державній прикордонній службі, основні професії, що потребують укомплектування, в тому числі і цивільні, наголосив на перевагах служби у прикордонних військах, гарантований соціальний пакет, вимоги до кандидатів та ін.

У заході взяли участь 5 осіб, що перебувають на обліку Рокитнянської районної філії.

#КОЦЗ #Рокитнянська_РФ_КОЦЗ #служба_зайнятості #послуги #РОБОТА