Виїзд у с. Житні Гори

• 39

04 листопада 2021 року директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, заступник директора Надія Пустовіт, провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Валентина Томілович та спеціаліст 1 категорії відділу економіки, інвестиційної діяльності та агропромислового розвитку Ольга Бойко працювали у с. Житні Гори Рокитнянської територіальної громади.

Під час візиту обговорювалися нові можливості та напрями роботи з клієнтами служби зайнятості. Проінформовано про послуги, які надає служба зайнятості, шляхи подолання безробіття в сільській місцевості, тимчасову зайнятість мешканців громади та легалізацію трудових відносин. Жителям села надано інформаційно-консультаційні послуги з питань зайнятості.

На завершення візиту окреслено шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства з працівниками ОТГ щодо питань отримання послуг служби зайнятості жителями підвідомчої території.

#КОЦЗ #Рокитнянська_РФ_КОЦЗ #служба_зайнятості #послуги #ОТГ #співпраця