Дата: 20.04.2022 11:10

Фото без описуАктуальні вакансії Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості станом на 20.04.2022 року:

* механік тракторної бригади - 22000 грн., керування організацією ремонту та обслуговування сільськогосподарської техніки імпортного виробництва ( комбайни Claas Lexion , John Deere , John Deere-самохід, трактори John Deere , КИЙ, Fendt, Caterpillar , навантажувачі -JCB , Bobcat, ЕО - екскаватор ). Організаторські та управлінські здібності. Наявність досвіду роботи.

*оператор устаткування з перероблення деревини - від 10000 грн., керування процесом обробки деревини на автоматизованих лініях. Навчання безпосередньо на робочому місці.

*електрик - 10000 грн., обслуговування технологічного обладнання, ремонт електродвигунів, підключення та відключення електрообладнання.

*електрогазозварник - 10000 грн., проведення зварювальних робіт металевих конструкцій.

*головний бухгалтер - заробітна плата за результатами співбесіди, організація ведення бухгалтерського обліку с/г підприємства. Забезпечує складання фінансової звітності підприємства та подання її в установлені строки користувачам. Забезпечує перерахування податків та зборів, передбачених законодавством, проводить розрахунки з іншими кредиторами відповідно до договірних зобов'язань, контроль за веденням касових операцій.

*оператор із штучного осіменіння тварин і птиці - від 10000 грн., виконання робіт із штучного осіменіння свиней.

*тракторист - від 6500 грн., виконання польових робіт на тракторах МТЗ-80, Е-40, виконання ремонтних робіт тракторів, інші роботи. Місце проведення робіт – с. Телешівка.

Контактні телефони для довідок: (04562) 5-13-89; 5-22-61.