Щоб досягти своєї мети, людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. Складніше реалізувати себе у житті та досягти професійного успіху особам з інвалідністю.

Успішним прикладом працевлаштування людини з інвалідністю є працевлаштування Вадима Мовчана.

Вадим звернувся до Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості в пошуку роботи. Під час прийому кар’єрним радником було складено індивідуальний план надання послуг, враховуючи освіту та досвід роботи, запропоновано роботу за професією оператор сушильних установок у ТОВ "Рокитне-Хлібопродукт". Пройшовши співбесіду, безробітний був працевлаштований на дану посаду та працює там по даний час.

На сьогоднішній день Олег має стабільну заробітну плату і впевнено дивиться у майбутнє, адже трудова діяльність для осіб з інвалідністю є не тільки можливістю забезпечити своє існування, але й фактом реалізації своїх здібностей. Тільки робота дозволяє громадянину поважати себе, усвідомлювати свою індивідуальність, не замикатися в собі, долати розчарування і самотність та додає впевненості у власних силах і можливостях.

#служба_зайнятості #КОЦЗ #робота_є #Міжнародний_День_людей_з_інвалідністю