17 листопада 2021 року провідний фахівець з питань зайнятості Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Ірина Жижка за допомогою Skype зв’язку провела профконсультаційний вебінар на тему: "Підготовка резюме".

 Мета вебінару - допомогти безробітним активізувати власні зусилля щодо самостійних дій з приводу працевлаштування, формування навичок написання резюме та його ефективне використання при пошуку роботи.

Резюме є одним із ефективних засобів самореклами на ринку праці. Мета резюме - привернути до себе увагу, при першому, як правило, заочному знайомстві справити сприятливе враження й спонукати роботодавця запросити на співбесіду.

Учасників заходу ознайомлено з основними видами резюме, його структурою, прикладами заповнення основних блоків та поінформовано про основні вимоги правильного написання резюме і ефективного  його використання у пошуку роботи. 

У ході вебінару пошукачі роботи дізналися про онлайн-ресурси служби зайнятості, які допомагають створити ідеальне резюме: створивши  електронний  кабінет на сайті державної служби зайнятості, в розділі "Мої резюме", пошукач роботи може скористатися Конструктором створення резюме.