Про інформаційний вебінар

Дата: 24.11.2021 16:21

23 листопада у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості.

Заступник директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Надія Пустовіт ознайомила слухачів з основними положеннями Законів України "Про зайнятість населення" та "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття".

Учасників вебінару поінформовано про  широкий спектр послуг, які надає державна служба зайнятості тим, хто хоче знайти чи змінити роботу, та сучасними підходами щодо їх отримання.

Акцентовано увагу присутніх на  перевагах легальної зайнятості та загрозах нелегальної трудової міграції, ознайомлено з актуальними вакансіями, які є на ринку праці Рокитнянщини. Проінформовано про можливість бажаючих підвищити кваліфікацію або оволодіти новою професією, набути нових компетенцій шляхом стажування на робочому місці у роботодавця з можливістю подальшого працевлаштування.