Про робочу зустріч
14 січня у Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості відбулася робоча зустріч з керівником Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Інною Щербанюк щодо спільних заходів з метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи з впровадження в громаді проекту "Патронат над дитиною".
Патронат над дитиною - нова форма офіційного працевлаштування. Завдання служби зайнятості - пошук претендентів у патронат - вихователі серед числа безробітних.
Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.
Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками/законними представниками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.
Таким чином, дитина потрапляє не до інтернатного закладу, а в родину, де її легше реабілітувати. Поки дитина виховується в нормальних умовах, соціальні працівники працюють з її рідною сім’єю, спільно шукають можливі шляхи виходу з проблемної ситуації, після подолання якої дитина повертається у родину.
Допоможи дитині зростати в родині .