Роботодавцям, чиї підприємства, установи, організації з чисельністю штатних працівників від 8 осіб, до 01 лютого 2022 року необхідно подати державній службі зайнятості інформацію про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2021 рік.

 

Згідно Наказу Мінсоцполітики України від 23.11.2018 №1763 "Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню", щороку, не пізніше 1 лютого після звітного року, роботодавці повинні надавати службі зайнятості у районах, містах, районах у містах інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, а саме:

 

1. Підприємства, установи та організації з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб вказують показник із середньооблікової чисельності штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років.

 

Обов’язковою умовою дотримання роботодавцями, з чисельністю працівників від 8 осіб, квоти вважається працевлаштування громадян, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" залишилося 10 і менше років, у кількості не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників.

 

2. Підприємства, установи та організації з чисельністю штатних працівників понад 20 осіб заповнюють показник 5 % квоти середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік.

 

Згідно законодавства, роботодавці самостійно розраховують квоту, зазначену в ч.2 ст.14 Закону України "Про зайнятість населення", з урахуванням чисельності громадян, які на умовах повної зайнятості вже працюють на підприємствах, в установах та організаціях і належать до таких, що неконкурентоспроможні на ринку праці (крім інвалідів), та забезпечують їх працевлаштування самостійно.

 

Звертайтесь до Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості - ми працюємо для вас!

 

Всі послуги служби зайнятості – безкоштовні!

 

Служба зайнятості - ваш навігатор та помічник на ринку праці!

 

e-mail: [email protected]

 

тел. 04562 51389