Сьогодні поговоримо про "Електронний кабінет роботодавця".

Дата: 06.01.2022 13:52

"Електронний кабінет роботодавця" - інформаційно-комунікаційний сервіс, зорієнтований, насамперед, на скорочення витрат часу роботодавця для відвідування центру зайнятості.

"За декілька кліків роботодавець отримує персональне автоматизоване робоче місце, працювати в якому можна з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону, - наголошує консультант роботодавця Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Валентина Томілович. Відтепер звітувати службі зайнятості можна в режимі онлайн завдяки саме цьому сервісу. У вас справді є можливість подання та перегляд відповідних звітів, це дійсно працює, адже є економія часу та постійний зв’язок. Особливо це актуально під час карантинних обмежень".

Для створення власного "Електронного кабінету роботодавця" необхідно звернутись до центру зайнятості.

Телефон вашого особистого консультанта роботодавця (04562) 51389

Для реєстрації в електронному кабінеті необхідно:

1) на головній сторінці сайту служби зайнятості www.dcz.gov.ua натиснути жовту кнопку "Персональний кабінет" та зареєструватись (наявна інструкція);

2) після реєстрації, для авторизації на сайті, Вам необхідно надати особистому консультанту центру зайнятості e-mail, логін та пароль, вказані під час реєстрації;

3) після авторизації ви отримаєте можливість подати звіт за формою № 3-ПН "Інформація про попит на робочу силу (вакансії)" в онлайн-режимі, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме та переглянути:

- актуальність реквізитів свого підприємства, що містяться у базі служби зайнятості;

- звіти за формою 4-ПН, 1-ПА, які подавались до служби зайнятості;

- стан укомплектування заявлених вакансій;

- кількість направлень центром зайнятості претендентів на роботу;

- договори про організацію громадських робіт та працевлаштування після професійного

навчання.

Звертайтесь до Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості – ми працюємо для вас!

Наголошуємо: послуги служби зайнятості – безкоштовні!

Служба зайнятості - ваш навігатор та помічник на ринку праці!

e-mail: rokczan@ukr.net

тел. 04562 51389