Про робочу зустріч

Дата: 18.01.2022 15:32

18 січня 2022 року відбулась робоча зустріч директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Глюзи та фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Валентини Томілович з спеціалістом 1 категорії відділу економіки, інвестиційної діяльності та агропромислового комплексу Ольгою Бойко, яка є відповідальною особою в Рокитнянській селищній раді з питань співпраці зі службою зайнятості.

Метою зустрічі було обговорення питання реалізації експериментального проекту щодо впровадження нової моделі надання клієнт орієнтованих послуг службою зайнятості; розширення можливостей для само зайнятості жителів громади, а саме надання допомоги на здобуття економічної самостійності малозабезпеченим сім'ям, яка є безвідсотковою поворотною фінансовою допомогою та надається одноразово у безготівковій формі за рахунок коштів державного бюджету непрацюючій працездатній особі із числа членів малозабезпеченої сім'ї для організації підприємницької діяльності; перспективи створення нових робочих міць; надання інформаційно-консультаційних послуг служби зайнятості безпосередньо на території громади.

Одним із актуальних питань стало питання легалізації зайнятості робочих місць.

У форматі активного спілкування окреслено шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства.